Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Jovi zapytał(a) 3 lat temu

Na co zwrócić uwagę podpisując umowę z biurem podróży?

Pierwsza moja podróż w biurem podróży. Na co mam uważać?
Odpowiedz

Odpowiedzi (6)

0
Ocena
Aleksandra Aleksandra odpowiedział(a) 3 lat temu
Sprawdź hotel i dowiedz się, czy w umowie nie jest ujęte, że biuro może zmienić zakwaterowanie w każdej chwili. Poszukaj opinii na temat tego biura podróży. Jeśli myślisz o ofercie z wyżywieniem to dowiedz się o jakości oferowanych posiłków ich ilości. Dowiedz się, czy biuro zapewnia powrót do kraju w razie jakichś zamieszek, czy katastrof. Wielokrotnie jeździłam na zorganizowane wakacje nie miałam nigdy większych problemów, ale wszystko staraliśmy się dobrze sprawdzić.
0
Ocena
Kamil Kamil odpowiedział(a) rok temu
Sprawdzić hotel, transfer, bagaż oraz odpowiedzialność biura za ewentualne wpadki
0
Ocena
Anna Anna odpowiedział(a) rok temu
sprawdzić hotel to chyba najważniejsze:)
0
Ocena
Tomo Tomo odpowiedział(a) rok temu
Biura podróży czasem ukrywają liczne niespodzianki dla Nas. Jak kupujesz wcześniej i piszą że wszystko jest w cenie i że taniej nie będzie to później śledź swoją wycieczkę bo zdarza się tak że obniżają cenę np. RainbowTours. Sprawdx w jakim hotelu będziesz mieszkać, co oferują. Czy płaci się za leżaki itd. Wypytuj o wszystko jakie linie, jaki bagaż, sprawdź czy aby nie okaząło się ze hotel przy plaży a potem okazuje się ze trzeba dojść lub dojechać.
0
Ocena
GoForWorld GoForWorld odpowiedział(a) 3 lat temu
Sprawdź w jakim hotelu się zatrzymujesz - poszukaj opinii w internecie. Dowiedz się o limit bagażu który możesz zabrać, możliwość i koszty ewentualnej rezygnacji z podróży, czy w cenie zawarte jest ubezpieczenie, czy cena zawiera transfer z/do hotelu, czy na miejscu będziesz pod opieką rezydenta danego biura podróży.
0
Ocena
Wioletta Wioletta odpowiedział(a) rok temu
sprawdzic hotel

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Warszawy do Derby oraz, połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Lot + hotel w czerwcu, najtańsze bilety z Warszawy do Taszkientu, loty krajowe, tanie loty po Polsce.