Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Jovi zapytał(a) 3 lat temu

Co zrobić, gdy zgubię dokumenty?

Co zrobić, gdy na wyjeździe zginie mi portfel i dokumenty?
Odpowiedz

Odpowiedzi (8)

1
Ocena
Ewa odpowiedział(a) 3 lat temu
Odpowiedź znajdziesz w poradniku http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/3955-zgubilem-lub-ukradziono-mi-paszport-za-granica-co-robic.html
0
Ocena
nucyk odpowiedział(a) 3 lat temu
Zgłosić sprawę na policji oraz skontaktować się z placówką dyplomatyczną która umożliwi wydanie dokumentów na powrót do kraju. Zastrzec karty płatnicze i kredytowe. Zgłosić sprawę ubezpieczycielowi, warto mieć ubezpieczenie na takie przypadki.
0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) rok temu
kontakt z ambasadą
0
Ocena
Anna odpowiedział(a) rok temu
policja, ambasada- zgłosić się
0
Ocena
Tomo odpowiedział(a) rok temu
Zgłosić do urzędu. Na Policji tylko kradzież. A za granicą pewni udać się do ambasady.
0
Ocena
Małgosia odpowiedział(a) 3 lat temu
Zgłosić się na najbliższy posterunek policji i (jeśli nie wie się gdzie jest ambasada) poprosić o skierowanie do ambasady. Nie ma innego wyjścia, bez dokumentów nie wrócisz do kraju, a w tym może pomóc tylko ambasada.
0
Ocena
Iwona :) odpowiedział(a) 3 lat temu
pierwsza rzecz wizyta na policji, druga ambasada
0
Ocena
GoForWorld odpowiedział(a) 3 lat temu
Oczywiście policja i ambasada aby wyrobić tymczasowy dokument umożliwiający powrót do kraju. Ponadto zastrzeżenie wszystkich kart płatniczych/kredytowych

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Bodo, z Warszawy do Brukseli oraz, połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty w lipcu, bilety lotnicze Poznań Barcelona, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki dla dzieci, Torby na laptopa, Walizki kabinowe, Walizki miękkie i Walizki twarde.