Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Jovi zapytał(a) 3 lat temu

Kiedy lecieć na Hawaje?

Na jesień chcę lecieć na Hawaje. Może ktoś tam był i coś by mi doradził? Gdzie jechać z jakim biurem, na co zwrócić uwagę itp. Każda informacja mile widziana :)
Odpowiedz

Odpowiedzi (6)

0
Ocena
Anna odpowiedział(a) rok temu
poza wakacjami
0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) rok temu
Najlepiej poza wakacjami, żeby się wygrzać 
0
Ocena
Tomo odpowiedział(a) rok temu
Najlepiej lecieć poza sezonem, gdy ceny spadają i oczywiście wtedy kiedy jest doskonała pogoda.
0
Ocena
Ewa odpowiedział(a) 3 lat temu
Wysokie temperatury wody i powietrza na Hawajach zachęcają do wypoczynku przez cały rok. Mimo, iż mieszkańcy wysp wyróżniają dwie pory roku, z punktu widzenia turysty nie różnią się one zbytnio od siebie. Temperatura powietrza i wody stale przekracza 25 ºC. Lato zasadniczo trwa od maja do początku października. Na Hawajach warto zobaczyć: Park Narodowy Wulkany Hawai, Honolulu i Park Narodowy Haleakala znajdujący się na wyspie Maui. Warto popłynąć na Molokini malutką wyspę znajdującą się 4 km od wybrzeża wyspy Mauri, a także zobaczyć wodospad Wailua na wyspie Kauai oraz zatokę Hanuma, czyli "krzywą zatokę" będącą bardzo popularną i obleganą atrakcją turystyczną - miejscem występowania Zielonych Morskich żółwi. Warte odwiedzenia jest Centrum Kultury Polinezyjskiej - park tematyczny lub jak niektórzy je nazywają "żywe muzeum" znajdujące się na północnym wybrzeżu wyspy Oahu.
0
Ocena
nucyk odpowiedział(a) 3 lat temu
Pogoda jest w miarę stabilna, więc lepiej wybrać się poza wakacyjnym sezonem, aby było trochę taniej i tłoczniej.
0
Ocena
GoForWorld odpowiedział(a) 3 lat temu
Grunt żeby nie lecieć na Hawaje latem, bo będzie tam dosyć tłoczno, z atrakcji polecam Park Narodowy Wulkany Hawai'i - super przyroda i krajobrazy, Pearl Harbour i wodospad Wailua. Wszystko zależy od tego na jakiej wyspie zamierzasz się zatrzymać docelowo

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Warszawy do Splitu i, połączeń lotniczych z Warszawy do Zurychu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na południe, tanie loty z Katowic do Londynu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Bez kategorii, Torby biznesowe, Torby na laptopa i Walizki twarde średnie.