Ryanair czy WizzAir - która linia lepsza?

Odpowiedzi (47)

0

Wizz - latam z Warszawy i starty z Lotniska Chopina są po prostu wygodniejsze i mniej czasochłonne. Podczas samego lotu w obu liniach nie dostrzegam jakiś wyraźnych różnic.

0

ryanair

0

Ryanair - tańsze loty :)

0

Wizzair celowo wpisuje błędy przy odprawie. Sytuacja wygląda tak, że kolega odprawiał się przy mnie na e-sky, a ja na stronie wizzair. Dane wpisaliśmy wszystkie poprawnie i zapisaliśmy w pdf karty pokładowe. Od dostał 3 co mnie zdziwiło na 2 loty, a ja tylko dwie. Po wydruku zauważyłam że oboje na kartach wylotu mamy zły typ dokumentu, przy czym on na drugim egzemplarzu miał poprawny. Reasumując musiałam dzwonić na infolinię 5zł/min żeby wycofać odprawę, a e-sky mu od razu poprawił ten celowy ewidentnie błąd.

0

Jeśli chodzi o wygodę, jakość obsługi podczas startu oraz poczucie bezpieczeństwa to zdecydowanie wygrywa Wizzair, jednak siatka połączeń jaką proponuję Ryanair, ceny biletów, a także możliwość zabrania 2 bagaży sprawia, że ostateczną bitwę wygrywa właśnie ta korporacja.

0

*podczas lotu

0

Ryanair
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Ateny i Delfy - antyczne miasta w świetnej ofercie z lotami, autem i noclegami!1169 Sprawdź Azerbejdżan i najwyżej położona wioska w Europie w świetnej cenie za loty i noclegi!1448 Sprawdź Tanie loty na Santorini 435 Sprawdź Łap słońce na Majorce! Tydzień w hotelu z basenem i śniadaniami!1077 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Algieru, z Warszawy do Paryża oraz połączeń lotniczych z Paryża do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty na weekend z Gdańska, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje z Polski do 200 zł, Okazje na walentynki, najtańsze bilety z Warszawy do Frankfurtu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Pozostałe, Torby dla dzieci, Duże i Walizki twarde małe.