Treść główna

Ryanair czy WizzAir - która linia lepsza?

Odpowiedzi (51)

0
ryanair
0
Według mnie wizzair ,tani przewoźnik ale jak narazie nie mam mu nic do zarzucenia. Ryanair z kolei pozwala zabrać bagaże podręczne, lecz w samolocie większy ścisk ale bilety sa troche tańsze.. Wiec jesli wolisz większa wygodę i nie bedzie Ci szkodzą dac troche więcej za bilet do Wizz, jesli wytrzymasz w samolocie w troche większym ścisku choć w obi jest mało miejsca i i chcesz zaoszczędzic troche pieniędzy to Ryanair
0
Moim zdaniem Ryanair, lecz tylko ze względu na możliwość większego bagażu podręcznego.
0
Wizz - latam z Warszawy i starty z Lotniska Chopina są po prostu wygodniejsze i mniej czasochłonne. Podczas samego lotu w obu liniach nie dostrzegam jakiś wyraźnych różnic.
0
ryanair
0
Ryanair - tańsze loty :)
0
Wizzair celowo wpisuje błędy przy odprawie. Sytuacja wygląda tak, że kolega odprawiał się przy mnie na e-sky, a ja na stronie wizzair. Dane wpisaliśmy wszystkie poprawnie i zapisaliśmy w pdf karty pokładowe. Od dostał 3 co mnie zdziwiło na 2 loty, a ja tylko dwie. Po wydruku zauważyłam że oboje na kartach wylotu mamy zły typ dokumentu, przy czym on na drugim egzemplarzu miał poprawny. Reasumując musiałam dzwonić na infolinię 5zł/min żeby wycofać odprawę, a e-sky mu od razu poprawił ten celowy ewidentnie błąd.
0
Ryanair.Nie leciałem nigdy jeszcze Wizzairem ale ryainair jest ogólnie tańszy i więcej miejsca na nogi a jeśłi chodzi o dojeżdżanie specjalnie w Warszawie to nie ma z tym problemu poniewąz jak się jedzie przez miasto do chopena to mogą być korki.
0
Jeśli chodzi o wygodę, jakość obsługi podczas startu oraz poczucie bezpieczeństwa to zdecydowanie wygrywa Wizzair, jednak siatka połączeń jaką proponuję Ryanair, ceny biletów, a także możliwość zabrania 2 bagaży sprawia, że ostateczną bitwę wygrywa właśnie ta korporacja.
0
*podczas lotu
0
Ryanair
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Boże Ciało w Kazimierzu Dolnym. Rewelacyjny hotel z widokiem na Wisłę0 ofert od Sprawdź Urlop w Gruzji! Tanie loty i noclegi na Zakaukaziu!570 Sprawdź Chorwacja na koniec lata! Słoneczny tydzień w świetnej cenie!896 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1611 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa