Nagłówek strony

Treść główna

Ryanair czy WizzAir - która linia lepsza?

Odpowiedzi (48)

0
Moim zdaniem Ryanair, lecz tylko ze względu na możliwość większego bagażu podręcznego.
0
Wizz - latam z Warszawy i starty z Lotniska Chopina są po prostu wygodniejsze i mniej czasochłonne. Podczas samego lotu w obu liniach nie dostrzegam jakiś wyraźnych różnic.
0
ryanair
0
Ryanair - tańsze loty :)
0
Wizzair celowo wpisuje błędy przy odprawie. Sytuacja wygląda tak, że kolega odprawiał się przy mnie na e-sky, a ja na stronie wizzair. Dane wpisaliśmy wszystkie poprawnie i zapisaliśmy w pdf karty pokładowe. Od dostał 3 co mnie zdziwiło na 2 loty, a ja tylko dwie. Po wydruku zauważyłam że oboje na kartach wylotu mamy zły typ dokumentu, przy czym on na drugim egzemplarzu miał poprawny. Reasumując musiałam dzwonić na infolinię 5zł/min żeby wycofać odprawę, a e-sky mu od razu poprawił ten celowy ewidentnie błąd.
0
Jeśli chodzi o wygodę, jakość obsługi podczas startu oraz poczucie bezpieczeństwa to zdecydowanie wygrywa Wizzair, jednak siatka połączeń jaką proponuję Ryanair, ceny biletów, a także możliwość zabrania 2 bagaży sprawia, że ostateczną bitwę wygrywa właśnie ta korporacja.
0
*podczas lotu
0
Ryanair
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Ten kraj Cię oczaruje! Przeloty i noclegi na Islandii w dobrej cenie!1406 Sprawdź Bardzo tani wypad na Korfu! Przeloty, noclegi blisko plaży i auto!612 Sprawdź Zapierająca dech w piersiach Tajlandia za mniej niż myślisz!1305 Sprawdź HIT San Francisco w megacenie!777 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Algieru, z Warszawy do Paryża oraz połączeń lotniczych z Paryża do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na weekend z Gdańska, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje z Polski do 200 zł, Okazje na walentynki, najtańsze bilety z Warszawy do Frankfurtu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.