Punkty za aktywność

Ilość: 3420 pkt
Ranga: Podróżnik Bywalec
6%
3000 pkt 10000 pkt
Do kolejnej rangi brakuje: 6580 pkt
Zasady punktacji

Odznaki

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych publicznych podróży.
Wszystkie podróże
Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych artykułów.
Użytkownik nie pisał jeszcze na forum.
Przejdź na Forum
GROUPS
 • Najnowsze pytania

 • Najnowsze odpowiedzi

  • Gdzie tanio podróżować latem? 2015-06-12 odpowiedzi: 6 Polecam loty czarterowe, jeżeli jesteś osobą, która chce podróżować na własną rękę, tak jest zdecydowanie taniej, potem rezerwację hotelu pod konkretny lot. Tu jest stronka http://www.tui.pl/bilety-lotnicze gdzie w ostatniej chwili możesz - dzień, dwa przed, a nawet kilka czasem zarezerwować niedrogi lot z bagażem do 23 kg. Rainbow Tours też ma takie oferty jak wejdziesz w bilety lotnicze. W tej sposób latałam już do Grecji na Rodos. Można trafić bilety za ok 400 zł za osobę. Jest też stronka www.flipo.pl, tam możesz znaleźć tanie bilety lotnicze, w ten sposób podróżowaliśmy na Santorini - tam jest przepięknie i za osobę za lot zapłaciłam 600 zł (można było wycelować nawet mniej) z bagażem. Do tego hotel można znaleźć dla dwóch osób nawet za 1000 zł. Jednak to drugie ze stronki flipo rezerwowałam z wyprzedzeniem. W związku z tym polecam zdecydowanie jednak czartery ze strony tui i rainbow tours, a potem rezerwację hotelu na booking, bądź znalezienie na booking ciekawej oferty a potem napisać bezpośrednio do hotelu i u nich zarezerwować - booking pobiera prowizję, więc nieraz tak jest dużo taniej. W razie pytań pisz do mnie a chętnie poradzę, już dwa razy tak niedrogo nam się udało na własną rękę :)
  • Hiszpania 2015-06-12 odpowiedzi: 5 To wszystko zależy od tego kiedy planujemy pobyt - teraz jest sezon, polecam wyjazdy do maja bądź od września jeśli się chce taniej i nie przepada się za dużymi upałami. Jednak myślę, że się da jeśli nie potrzeba jakichś luksusów :) Przykładowo całkiem dobry hotel z basenem 400 m od morza i ze śniadaniem dla dwóch osób w lipcu w sezonie - właśnie sprawdzone na booking - 3.200 zł za 14 nocy. Loty w tym samym czasie ok 400 zł za osobę, plus na ten czas to można jeszcze dopłacić i wziąć dodatkowy bagaż, lot łącznie wyniesie ok 1000 zł za dwie osoby. To jest razem 4.200 zł, śniadania w cenie, pozostaje wyżywienie - to już można spokojnie na mieście, albo jak ktoś lubi wykupić w tym samym hotelu - pobyt z pełnym wyżywieniem, my zawsze podróżujemy bez opcji all inclusive czy obiadów, zawsze można coś zjeść na mieście i nie być "związanym" ścisłą porą obiadokolacji, poza tym nigdy nie wiesz na co trafisz w swoim hotelu..
  • Czego nie mogę mieć w bagażu? 2015-06-11 odpowiedzi: 7 Generalnie to zależy od linii lotniczych i trzeba spojrzeć w regulamin, ale tak ogólnie to zazwyczaj nie można mieć w bagażu podręcznym rzeczy ostrych jak nożyczki. Kosmetyki w większości linii można wnieść na pokład w pojemności poniżej 100 ml, najlepiej kupić takie małe buteleczki, kosmetyki takie jak tusze do rzęs czy podkład mają do 50 ml więc spokojnie można zabrać. W zależności od linii czasem trzeba mieć te kosmetyki w woreczku ze zgrzewem, więc lepiej się w taki wyposażyć w razie czego. Ostatnio lecąc liniami Aegean mogłam mieć luzem te swoje kosmetyki w torebce. Skład kosmetyków jest bez znaczenia, jeśli to są jakieś niezbędne rzeczy. Nie wolno brać własnych napojów, więc polecam wypić przed odprawą bagażową :) Potem w strefie Duty Free można kupić napoje czy kossmetyki większej pojemności, tam je odpowiednio zafoliują na pokład.
Zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi
 • Najnowsze opinie

   Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych opinii.
 • Najnowsze pozycje

   Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych pozycji.
Zobacz wszystkie opinie

Żadna relacja użytkownika nie została jeszcze opublikowana.

Zobacz wszystkie relacje