Profile podróżnicze na Facebooku

by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
zi in asia.png
Profil autorki bloga Zu in Asia, która mieszka i pracuje w Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Na jej kanale znajdziecie mnóstwo praktycznych wpisów dotyczących życia w Azji, najświeższe ciekawostki podróżnicze oraz przeczytacie jak znaleźć pracę na innym kontynencie.

by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
Gadulec
Profil Kingi Bielejec, znanej czytelnikom jako autorka bloga Gadulec. Na jej kanale znajdziecie wpisy ze zdjęciami z obecnych podróży oraz posty lifestylowe.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
skok w bok blok.png
Profil Maćka Klimowicza, autora bloga o tej samej nazwie, który na co dzień mieszka i pracuje na rajskiej wyspie Phuket w Tajlandii. Na jego kanale znajdziecie o najnowszych opublikowanych postach, ciekawostki dotyczące Tajlandii oraz wideorelacje z podróży po okolicy.


by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
na nowej drodze zycia.png
Profil Asi i Adama Dzielickich, którzy od sierpnia 2014 roku są w podróży po świecie. Austostopem i jechtostopem zjechali do tej pory Azję i Australię. Na ich kanale znajdziecie publikowane często zdjęcia i relacje tekstowe z miejsc, w których aktualnie przebywają.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
theblondtravels.png
Profil Joanny znanej z bloga The Blond Travels i autorki książki Zamieszkaj w kranie uśmiechu. Znajdziecie na nim informacje o najnowszych postach na blogu, krótkie wpisy z życia w Azji i bieżących podróży. Duża dawka informacji dla wybierających się do takich krajów jak Tajlandia czy Wietnam.

polskazachwyca.pl