Linie lotnicze na Facebooku

by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
garuda indonesia.png
Garuda Indonesia - narodowe linie lotnicze Indonezji obsługujące stałe połączenia pomiędzy macierzystym portem lotniczym Dżakarta-Soekarno-Hatta a lotniskami w Azji, Europie i Australii. Na stronie zamieszczane są najświeższe informacje z życia firmy i bieżących promocjach.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
american airlines.png
American Airlines – amerykańskie linie lotnicze założone w 1930 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Fort Worth w Teksasie. Na stronie publikowane są informacje o nowych połączeniach i obniżkach cen biletów.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
enterair.png
Enter Air to polska czarterowa linia lotnicz, posiadająca sześć stałych baz operacyjnych na lotnisku Chopina w Warszawie, lotnisku w Pyrzowicach, lotnisku w Poznaniu, w porcie lotniczym Paryż-Roissy-Charles de Gaulle, na lotnisku we Wrocławiu i lotnisku w Manchesterze. Na stronie publikowane są informacje o nowościach w siatce połączeń i promocyjnych cenach biletów.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
qantas.png
Qantas Airways – narodowe linie lotnicze Australii założone w 1920 roku. Największe i najstarsze linie lotnicze Australii oraz drugie najstarsze na świecie. Na stronie umieszczane są najświeższe informacje z życia linii.
by Anna     0   1  
 
0.0 (0)
cathay.png
Cathay Pacific Airways to największe linie lotnicze Hongkongu z siedzibą i główną bazą w międzynarodowym porcie lotniczym Hongkong. Linie obsługują loty pasażerskie i cargo pomiędzy 117 lotniskami w 37 krajach. Na stronie znajdują się najświeższe informacje dotyczące działań i oferty linii.

polskazachwyca.pl