Dla dzieci

by Karolina     0   0  
 
5.0 (1)
Gąsienica Gosia-do nauki chodzenia
Jest to kolorowa zabawka Gąsienica, któa składa się z obracających sie kuleczek. Gąsienica jest ciągnięta na sznureczku.Przy wprawieniu w ruch ,kuleczki same się obracają ,a w efekcie wydają wesołe ,grzechoczące dzwięki. Duzym plusem jest to,że gąsienica Gosia składa się z osobnych elementów,które można odczepić i traktować jako pojedyncze zabawki-kuleczki.
by Karolina     0   0  
 
5.0 (1)
Liczmany i patyczki-firmy Adamigo
Zestaw,który pomaga dziecku zrozumieć zasady matematyki. Dodawanie lub odejmowanie staje się łatwe do pojęcia. W zestaw wchodzi :patyczki do liczenia,jak i plakietki z poleceniami zadań jak i z cyferkami.
by Karolina     0   0  
 
4.6 (1)
Interaktywny miś do nauki liczenia,  Chicco
Przytulanka,która również uczy. Nauczy malca liczb, nazw zwierząt jak i podstawowych słów. Wszystko to jest możliwe w dwóch językach-polskim i angielskim. Zabawka ta zachęca dziecko do próbowania mówienia , uczy je poprzez wydawanie dzwięków.
by Karolina     0   0  
 
4.6 (1)
Kurczaczek Amour
Jest to kurczaczek znany ze śpiewania i rytmicznego ruszania się. Potrafi śpiewać na wiele sposóbów-ma aż 55 możliwości.Dodatkowo podczas śpiewania cały się porusza-róża skrzydełkami ,dziobem jak i porusza się na boki. Zestaw takie kurczaczka zawiera równiez gwizdek w postaci pierścionka.
by Karolina     0   0  
 
4.0 (1)
Mata abecadło-skacz i ucz się
Mata,która uczy przez zabawę,a dokładniej przez ruch.Dziecko jest w stanie nauczyć się liter,podstawowych wyrazów dzięki samej zabawie. Wystarczy że naskoczy na wybrany kawałek maty, a ona odpowie mu za pomocą dzwięku. Nie zabraknie przy nauce ruchy i śmiechu-a to najważniejsze dla dziecka;)
by Karolina     0   0  
 
4.2 (1)
Globus małego pilota
Zabawka interaktywna,która pozwala na szybką naukę podstaw geografii,począwszy od kontynentów.Dziecko równiez nauczy się najwazniejszych miejst na ziemi ,jak i zapozna się z narodowościami.Zabawa polega na pytaniu malca przez pilota o geograficzne zagadnienia, a przy dobrej odpowiedzi na malca czeka nagroda w postaci wesołych dzwięków.
by nucyk     0   0  
 
5.0 (2)
Plecak Laessig Crocodile granny duży
Produkty Laessig to gwarancja najwyższej jakości. Plecak Crocodile Grany jest idealny na spacer, w podróż czy do szkoły. Posiada przestronną komorę główną z dwoma kieszonkami. Przednia kieszeń ma właściwości termoizolacyjne dlatego można w niej przechowywać różnego typu przekąski dzięki czemu dłużej zachowają świeżość. Wygodne, regulowane szelki z pasem piersiowym zapobiegającym ich zsuwaniu się. Z boku plecaka kieszonka na bidon, butelkę z piciem.
by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
5.0 (2)
Puzzle Mapa Świata 63 el. Mudpuppy

Piękne 63 elementowe puzzle przedstawiające mapę świata wykonane są w 90% z papieru powstałego w procesie recyklingu. To świetna zabawa oraz nauka dla dzieci i młodzieży. Puzzle zapakowane są w sztywne pudełko ze sznureczkiem dzieki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać. Można zabrać je także na wakacje, kiedy na przykład zawiedzie pogoda.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
4.3 (2)
Puzzle Mapa Świata 100 el. The Purple Cow

Puzzle mapa świata nie tylko bawią ale też uczą. To świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Efektowne opakowanie sprawia, że puzzle są świetne również na prezent! Idealne dla małych podróżników. Nic nie bawi jak wspólne układanie puzzli z dzieciakami.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
5.0 (1)
Podróżna układanka magnetyczna wróżki Mudpuppy

Piękna układanka podróżna dla wszystkich małych fanek wróżek. Wszystkie elementy znajdują się w metalowym pudełku, które można spakować do bagażu podręcznego. Sprawdzi się podczas podróży samolotem, samochodem czy pociągiem. Zestaw zawiera dwa dwustronne podkłady i 3 arkusze z magnetycznymi elementami. Dziecko może tworzyć własne kompozycje. Układanka ta nie tylko bawi ale i uczy. Jest idealna do nauki poszczególnych części ciała czy garderoby. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla małych dzieci. Posiada atest CE i ASTM.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
4.6 (1)
Podróżna układanka magnetyczna samoloty Mudpuppy

Układanka zamknięta jest w poręcznym pudełku, które można wszędzie zabrać ze sobą. Wszystkie elementy znajdują się w metalowym pudełku, które można spakować do bagażu podręcznego. Sprawdzi się podczas podróży samolotem, samochodem czy pociągiem. Zestaw zawiera dwa dwustronne podkłady i 3 arkusze z magnetycznymi elementami. Dziecko może tworzyć własne kompozycje. Układanka ta nie tylko bawi, ale i uczy. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla małych dzieci. Posiada atest CE i ASTM.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
4.6 (2)
Podróżna układanka magnetyczna dinozaury Mudpuppy

Układanka magnetyczna to zestaw złożony z 3 arkuszy z kolorowymi magnesami. Zabawka kreatywna, dzieci mogą tworzyć własne kompozycje. Całość zapakowana w metalowe pudełko. Super zestaw, który można zabrać w każdą podróż. Idealne na długie zimowe wieczory. Elementy malowane są nietoksycznymi farbami. Przeznaczone dla dzieci w wieku 6+.
Zestaw posiada atest CE i ASTM.
by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
4.6 (1)
Podróżna układanka magnetyczna Bonjour Paris Mudpuppy

Układanka, która sprawdzi się w trakcie podróży, na wakacjach, ale także w domu. Wszystkie elementy znajdują się w metalowym pudełku, które można spakować do bagażu podręcznego. Sprawdzi się podczas podróży samolotem, samochodem czy pociągiem. Zestaw zawiera dwa dwustronne podkłady i 3 arkusze z magnetycznymi elementami. Dziecko może tworzyć własne kompozycje. Układanka ta nie tylko bawi ale i uczy. Jest idealna do nauki poszczególnych części ciala czy garderoby. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla małych dzieci. Posiada atest CE i ASTM.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
5.0 (1)
Podróżna gra magnetyczna Wyspa Skarbów The Purple Cow

Gra magnetyczna dla 2-4 graczy w którą mogą grać dzieci od 3 lat. Grę wygrywa ten to pierwszy zdobędzie skarb. Wyspa Skarbów to łatwa gra losowa, w której przy użyciu kostki poruszamy się do mety. Metalowe pudełko zawiera 4 magnetycznych piratów oraz kostkę.

Gra została wybrana zabawką roku 2014 przez portal zabawkowicz.pl.

by Redakcja Tanie-Loty.pl     0   1  
 
0.0 (0)
Podróżna gra magnetyczna Wyścigi Samochodowe The Purple Cow

Gra wyścigi samochodowe ma tak proste zasady, że spokojnie zagrają w nią dzieci od lat 3. Gra opiera się na prostych zasadach – wygrywa ten kto pierwszy dotrze swoim pionkiem do mety. Tak jak inne gry z tej serii jej magnetyczne elementy są zapakowane w poręczne, metalowe pudełko. Idealna napodróż, do parku czy na piknik!

polskazachwyca.pl