Nagłówek strony

Treść główna

Baszta Morze Czerwone w Stargardzie

E
 
0.0 (0)
0
Baszta Morze Czerwone w Stargardzie

Adres

Miasto
Stargard
Państwo
Polska
Baszta Morze Czerwone w Stargardzie to najokazalsza baszta miejska w Polsce, o wysokości 34 metrów, która wybudowana została około 1500 r. Nazwa baszty związana jest z krwawą potyczką w okresie wojny trzydziestoletniej. Inne legendy mówią i zrzucaniu skazańców, po których zostawały czerwone ślady. Podstawa baszty stanowiła kiedyś loch więzienny przebity w 1860 r. Baszta posiada trzy tarasy widokowe, z których rozciąga się wspaniały widok na Stargard i okolice.

Baszta Morze Czerwone w Stargardzie - mapa

Swap Start/End

Baszta Morze Czerwone w Stargardzie - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Jesteś naszym Użytkownikiem?
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Ciekawe artykuły

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Warszawy do Londynu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Brukseli.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty Ryanair do 200 zł, Pakiety, Pakiety z Berlina, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, najtańsze bilety z Warszawy do Lizbony, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Poduszki/zagłówki podróżne, Gry, zabawki, Łóżeczka turystyczne i Duże.