Treść główna

Podziemne trasy Szczecina

E
 
5.0 (1)
0
Podziemne trasy Szczecina
ZWIEDZANIE INDYWIDUALNE
1. "II WOJNA ŚWIATOWA" codziennie, niezależnie od ilości osób, o godz. 12:00 - 7 dni w tygodniu /w niedzielę również!
Trasa: "Zwiedzanie z dreszczykiem" z latarkami (całego schronu) w sobotę o 13:30.
Jedna godzina zwiedzania z przewodnikiem + audio komentarz.
Bilet indywidualny od 1 do 8 os, normalny - 24 zł., ulgowy - 19 zł., rodzinny - 58 zł (do dwojga dorosłych + do dwojga dzieci) .
2. Dwie trasy "II WOJNA ŚWIATOWA" + "Zwiedzanie z dreszczykiem"
Czas trwania zwiedzania z przewodnikiem i ze ścieżką dźwiękową (audio komentarz) 2 godz. Możliwe do realizacji w soboty - start o 12:00. Bilet indywidualny od 1 do 8 os. normalny - 45 zł., ulgowy - 35 zł, rodzinny - 100 zł (do dwojga dorosłych + do dwojga dzieci).
Ceny biletów obowiązują od 05.04.2016 r.
Bilet ulgowy przysługuje: uczniom, studentom, emerytom, rencistom, niepełnosprawnym, dzieciom od 6 lat. Dzieci do 5 roku życia zwiedzają gratis.

II. OFERTA DLA GRUP
Trasa: "II WOJNA ŚWIATOWA" albo trasa: "ZIMNA WOJNA - życie w PRL-u" . Czas zwiedzania każdej z tras 1 godz. Zwiedzanie z przewodnikiem + audio komentarz.
Do końca przebudowy dworca Głównego w Szczecinie wejście do schronu jest przeniesione na Plac Zawiszy Czarnego 1 (w pobliżu Domu Kultury Słowianin). Żółty budynek w czarne paski, można tu kupić bilet przed zwiedzaniem (tylko za gotówkę).

Podziemne trasy Szczecina - opinie

Ilość opinii: 1
Ocena łączna 
 
5.0
Łatwość dostępu / dojazd 
 
5.0  (1)
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi 
 
5.0  (1)
Udogodnienia i infrastruktura 
 
5.0  (1)
Cena 
 
N/A  (0)
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia
Czy ta opinia jest pomocna? 0 0
Miałam okazję przejść trasą "II Wojna Światowa". Nazwa trasy związana jest z wystawą jaką można oglądać w bunkrze. Nasze zwiedzanie trwało ponad godzinę z uwagi na to, że w 4 osobowej grupie były 2 osoby angielskojęzyczne i specjalnie dla nich pani przewodnik powtarzała przekazywane informacje w języku angielskim. Przewodniczka z ogromną wiedzą na temat czasów II wojny światowej i dużą umiejętnością przekazania tej wiedzy - jak dla mnie - stanowiła 90% atrakcji zwiedzania. Samych eksponatów nie było dużo, ale wnętrza i opowiadanie o tamtych realiach było na prawdę ciekawe. Zdumiało mnie jednak to, że w takim betonowym bunkrze tworzą się stalaktyty i stalagmity jak w grotach. Przy okazji dowiedziałam się, że w razie jakby co.. to do bunkra mam o rzut beretem ;)
Ocena łączna 
 
5.0
Łatwość dostępu / dojazd 
 
5.0
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi 
 
5.0
Udogodnienia i infrastruktura 
 
5.0
Cena 
 
N/A

Nawigacja dodatkowa