Arches National Park

M
 
0.0 (0)
0
Arches National Park
Arches National Park to park narodowy położony we wschodniej części stanu Utah w USA. To właśnie w nim znajduje się słynny na cały świat łuk skalny (na zdjęciu). Cały park zdecydowanie warty zwiedzenia. Poza samymi formacjami skalnymi, znajdziemy w nim muzeum na temat mechanizmów powstawania łuków skalnych. Dla chętnych na obejrzenie z bliska najsłynniejszego łuku praktyczna porada - należy zarezerwować minimum godzinę na wejście trasą do samego łuku. Ale zdecydowanie warto!

Arches National Park - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Jesteś naszym Użytkownikiem?
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Kopenhagi i połączeń lotniczych z Warszawy do Katanii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty do Bułgarii, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Polski, Pakiety z Łodzi, tanie loty z Warszawy do Stambułu, bilety lotnicze promocje, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Bez kategorii, Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci i Plecaki na kółkach.