Treść główna

Półwysep Jandia

K
 
0.0 (0)
0
Półwysep Jandia
Półwysep i jego kurorty

Jandia nie bez powodu stała się jednym z najmodniejszych regionów wypoczynkowych na wyspie. Piękne plaże oraz wyjątkowa sceneria sprawiają, że to właśnie tu swe najwspanialsze oblicze odkrywa Fuerteventura. All incusive dla wymagających turystów oraz poczucie bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi to kolejne ważne czynniki, dzięki którym półwysep ten cieszy się tak wielkim uznaniem, m.in wśród klientów serwisów takich, jak Fly.pl. Nie brak tu kameralnych ośrodków wypoczynkowych, w których można spędzić rodzinne wakacje. Większość z nich to dawne wioski rybackie, w których do dziś panuje typowa dla takich osad atmosfera.

Do tych najciekawszych zalicza się Morro Jable, której plaże znane są już na całym świecie. Podobnym klimatem kusi Tarajalejo oraz jeden z najważniejszych kurortów na wyspie, jakim jest Costa Calma. We wszystkich miejscowościach wypoczynkowych na półwyspie czekają piaszczyste plaże oraz szerokie oferty uprawiania sportów wodnych. Dla singli świetnym sposobem na spędzenie czasu wolnego i nawiązanie nowych znajomości mogą stać się również urządzane z myślą o turystach zabawy i wycieczki fakultatywne.

Jandia: kraina niezwykłych atrakcji

Piękne plaże na półwyspie to atrakcje, z których znana jest cała Fuerteventura Wycieczki po okolicy pozwalają jednak turystom na ujrzenie obiektów unikalnych, dzięki którym półwysep staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dla rodzin z dziećmi jedną z najważniejszych atrakcji w tej części wyspy jest La Lajita Oasis Park – niezwykły ogród zoologiczny pełen nie tylko zwierząt, ale i pięknych roślin. Dla nurków, rowerzystów i piechurów miejscem wyjątkowo kuszącym są tereny założonego na terenie półwyspu parku narodowego. Zachwyca on niezwykłymi krajobrazami oraz bogactwem wyspiarskiej przyrody, której trudno się oprzeć.

Ze względu na swe piękno oraz naturalne walory wypoczynkowe, półwysep ten stał się jedną z głównych atrakcji wyspy Fuerteventura Last minute oraz promocyjne oferty sprawiają, że każdy z nas może odkrywać jego bogactwo. Wyprawę na tę niezwykłą wyspę ułatwiają ponadto doskonałe połączenia lotnicze Wycieczki po jej terenie są bez wątpienia doskonałą przygodą dla każdego, kto chce wypoczynek nad morzem połączyć ze zwiedzaniem miejsc wyjątkowych.

Półwysep Jandia - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Nawigacja dodatkowa