Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
HOTEL Anna Pustizzi | 30 marca 2021, 22:17

Majówka na Mazurach – kameralny hotel ze śniadaniami za 591 zł

Zamknijmy oczy i wyobraźmy sobie miejsce jak ze snu, z dala od zgiełku miast, od ludzkiego pośpiechu… miejsce, w którym ptaki swym kojącym śpiewem działają jak balsam dla duszy oraz ciszę, którą zakłóca jedynie szelest liści na drzewach trącanych lekkim wiatrem. Urok tego miejsca dopełnia błękitna tafla jeziora, którego łagodny szum fal kołysze nasze zmysły a w świetle zachodzącego słońca lśni szafirowym blaskiem

Apartamenty M&M położone są w samym sercu Mazur - Starych Sadach. Miejsce magiczne nie tylko ze względu na urokliwą okolicę obfitującą w lasy, łąki, jeziora, ale również ze względu na niespotykany klimat samego obiektu

Każdy apartament typu Suite oferuje telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i balkon. W każdym z nich mieści się łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Dodatkowe udogodnienia obejmują telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Obiekt oferuje basen, łaźnię turecką, sauny i usługi kosmetyczne za dodatkową opłatą.

Goście mają do dyspozycji ogród, taras i bar. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i rowerowej. Obiekt zapewnia też bezpłatny parking. Personel obiektu chętnie pomoże w zorganizowaniu polowania lub wypożyczeniu jachtu dla 8 osób. Na miejscu znajduje się lądowisko dla helikopterów.

Szczegóły:

Hotel

Kameralny hotel M&M położony jest w sąsiedztwie lasów, łąk i licznych jezior. Najbliższe z nich - jezioro Tałta, dzięki dobrze rozwiniętej linii brzegowej, jest idealnym miejscem do żeglowania. Malownicze widoki przypadną do gustu nie tylko osobom szukającym ciszy i spokoju. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu wędkarskiego.

Hotel M&M

nad jeziorem basen darmowy internet ogród i taras od 197noc/os. Zobacz hotel

Najpiękniejsze miejsca na Mazurach

Które miejsca na Mazurach są najpiękniejsze? Można wymieniać je bez końca. Zobaczcie 16 często niedocenianych, a czasami wręcz nieznanych miejsc. Warto dać się im oczarować.

Fot. Shutterstock
Fot. TUI
Fot. TUI
Fot. TUI
Fot. TUI

Nawigacja dodatkowa