Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 31 sty 2019 11:59, Katarzyna Czaczuń

Wyspy Kanaryjskie! Tydzień na Fuerteventurze w 3* hotelu all inclusive za 1589 zł! - nieaktualne

Wybierzcie się na tydzień na Wyspy Kanaryjskie! Czeka na Was komfortowy 3* hotel Globales Costa Tropical na Fuerteventurze. Hotel oferuje dobrze wyposażone pokoje z balkonami składające się z pokoju dziennego i sypialni. Pobyt umili basen z leżakami i parasolami, dostęp do siłowni, oraz codzienne animacje. 

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Fuerteventura, Fuerteventura - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina na Fuerteventurę 14 maj 2019 - 21 maj 2019 Globales Costa Tropical ★★★
  • basen
  • darmowy internet
  • pokój dzienny i oddzielna sypialnia
  • siłownia
all inclusive 1589 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Warszawy do Tbilisi oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Gdańska.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty z Krakowa, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na loty do Bułgarii, Pakiety z Bydgoszczy, loty z Wrocławia do Londynu, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Łóżeczka turystyczne, Plecaki biznesowe, Plecaki na kółkach i Walizki twarde.