Nagłówek strony

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 25 lis 2018 06:55, Katarzyna Czaczuń

Urlop w Grecji? Korfu first minute w opcji all inclusive za 1279 zł! - nieaktualne

Co powiecie na wiosnę w Grecji? Kiedy u nas słońce dopiero zaczyna nabierać mocy, w Grecji jest już dużo cieplej! Mamy dla Was propozycję relaksu w 3* hotelu na Korfu w opcji all inclusive w bardzo dobrej cenie! Jeśli Grecja to Wasz kierunek, warto to rozważyć! Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Korfu, Korfu - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina na Korfu 10 kwi 2019 - 17 kwi 2019 Hotel Alksandros ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • klimatyzacja
all inclusive 1279 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Rzymu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Brukseli.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Chorwacji, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, Okazje z Polski, Okazje na loty z Polski na wyspy greckie, tanie loty z Warszawy do Barcelony, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Saszetki i portfele, Koce, poduszki, zagłówki, Przewodniki, mapy, książki i Zestawy walizek.