Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 21 kwi 2021 14:40, Kama Olejarz

Zakynthos już w maju! Wypoczynek all inclusive w dobrej cenie 1512 zł - nieaktualne

Marzysz o majowym urlopie w wyjątkowym miejscu? Polecamy Zakynthos! W niewielkiej miejscowości Argassi, blisko plaży znajduje się 3-gwiazdkowy hotel Captain's. Przybywającym tu gościom spodoba się piękny widok na zatokę oraz miła, kameralna atmosfera. Hotel dzieli od stolicy wyspy, pełnej barów, tawern i sklepów, zaledwie kilka kilometrów. Urlopowicze mogą tu korzystać z formuły wyżywienia all inclusive, basenu zewnętrznego, małego boiska i jacuzzi. Ciekawą propozycją są również programy rozrywkowe i greckie wieczory. 

W skład kompleksu wchodzą 3 budynki – Admiral, Commodore i najwyżej położony Captains. Jest on też budynkiem o najwyższym standardzie jeśli chodzi o pokoje i wystrój. Atutem kompleksu jest możliwość korzystania z udogodnień całego kompleksu co docenią zwolennicy rozleglejszych hoteli

Niezwykłym udogodnieniem jest też wydzielona cześć plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz barem dzięki czemu odpoczywa nam się naprawdę komfortowo. 

Zasady wjazdu do Grecji: w tym momencie Grecja wymaga przedstawienia negatywnego testu na COVID-19, z testu zwolnione są osoby, które są zaszczepione na Covid-19. 

lot z Katowic do Zakynthos 14 maj 2021 - 21 maj 2021 Hotel Captain’s ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • leżaki i parasole przy basenie i na plaży
all inclusive od 1512 Sprawdź
Parking

Nawigacja dodatkowa