Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
Wycieczka 22 lip 2021 16:02, Anna Pustizzi

Zakynthos pod koniec lata! Wycieczka all inclusive w dobrej cenie 2303 zł

Marzysz o urlopie w wyjątkowym miejscu? Polecamy Zakynthos! W niewielkiej miejscowości Argassi, blisko plaży znajduje się 3-gwiazdkowy hotel Captain's. Przybywającym tu gościom spodoba się piękny widok na zatokę oraz miła, kameralna atmosfera. Hotel dzieli od stolicy wyspy, pełnej barów, tawern i sklepów, zaledwie kilka kilometrów. Urlopowicze mogą tu korzystać z formuły wyżywienia all inclusive, basenu zewnętrznego, małego boiska i jacuzzi. Ciekawą propozycją są również programy rozrywkowe i greckie wieczory. 

W skład kompleksu wchodzą 3 budynki – Admiral, Commodore i najwyżej położony Captains. Jest on też budynkiem o najwyższym standardzie jeśli chodzi o pokoje i wystrój. Atutem kompleksu jest możliwość korzystania z udogodnień całego kompleksu co docenią zwolennicy rozleglejszych hoteli

Niezwykłym udogodnieniem jest też wydzielona cześć plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz barem dzięki czemu odpoczywa nam się naprawdę komfortowo. 

Zasady wjazdu do Grecji: w tym momencie Grecja wymaga przedstawienia negatywnego testu na COVID-19 (antygenowego lub PCR); z testu zwolnione są osoby, które są zaszczepione na Covid-19 - pełen cykl szczepień ukończony przynajmniej 14 dni przed lotem. 

Wyspa zwana przez Wenecjan Kwiatem Wschodu to nie tylko zatoka wraku. To wyspa niezwykle zielona, jeszcze w pełni nieodkryta z intensywnie niebieskimi i szmaragdowymi wodami. Sprawdźcie najważniejsze atrakcje Zakynthos.

lot z Katowic do Zakynthos 27 sie 2021 - 03 wrz 2021 Hotel Captain’s ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • leżaki i parasole przy basenie i na plaży
all inclusive od 2303 Sprawdź
Parking

Nawigacja dodatkowa