Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
Wycieczka 22 kwi 2021 19:24, Anna Pustizzi

Wyspy Zielonego Przylądka to wyjątkowe miejsce! Relaksujcie się w 5* hotelu z basenami w opcji all inclusive za 4064 zł!

Zaplanujcie swój urlop na słonecznych Wyspach Zielonego Przylądka! Wybierzcie się na tydzień do pięknego 5* hotelu Sol Dunas i oddajcie się relaksowi w najlepszym wydaniu! Hotel posiada kompleks basenowy, strefę spa, trzy restauracje i mnóstwo innych udogodnień. Pobyt w opcji all inclusive!

Sol Dunas to miejsce, którym zachwycą się nie tylko dzieci. Bogaty program rozrywkowy obejmuje miniaquapark z atrakcjami, kluby dla dzieci w różnych grupach wiekowych i zajęcia sportowe. Zróżnicowana oferta sportowa i kulinarna pozwoli i dorosłym znaleźć chwilę relaksu dla siebie. Dla nich przygotowano 3 baseny zewnętrzne z odpowiadającymi im barami oraz dodatkowy bar na plaży. Po dniu pełnym słońca i atrakcji warto skorzystać z hotelowej strefy odnowy biologicznej. 

Hotel Sol Dunas znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Sal z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki.

Zasady wjazdu na Wyspy Zielonego Przylądka: W tym momencie podróżni muszą przedstawić test na COVID-19, wykonany do 72 godzin przed przylotem.

lot z Warszawy na Ilha Do Sal 13 cze 2021 - 20 cze 2021 Hotel Sol Dunas ★★★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • amfiteatr
all inclusive od 4064 Sprawdź
Parking

Nawigacja dodatkowa