Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Wycieczka 12 mar 2019 07:57, Katarzyna Czaczuń

Wow! Maroko w świetnej cenie! Tydzień w 3* hotelu ze śniadaniami za 859 zł!

Jeeśli chcecie poznać niezwykłe zwyczaje, architekturę i kulturę Afryki, ta oferta jest właśnie dla Was! Tydzień w niezwykłym, kolorowym Marrakeszu, mieście słynącym z niezwykłego suku, na którym można kupić wszystko, placu na którym w nocy tętni życie, a goście kosztować mogą najniezwyklejszych potraw czeka na Was w świetnej cenie! Oferta dotyczy pobytu w 3* hotelu Corail w opcji ze śniadaniami!

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Marrakesz, Marrakesz - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.  

lot z Berlina do Marrakeszu 13 cze 2019 - 20 cze 2019 Hotel Corail ★★★
  • darmowy internet
  • restauracja
  • klimatyzacja
śniadania 859 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Stavanger, z Warszawy do Stambułu i połączeń lotniczych z Warszawy do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty na walentynki, Okazje na loty z Polski w lutym do 200 zł, połączenia z Gdańska do Madrytu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Na prezent, Plecaki biznesowe, Torby i Walizki twarde małe.