Nagłówek strony

Wycieczka 19 maj 2019 10:21, Katarzyna Czaczuń

Urlop na Wyspach Kanaryjskich! Czeka 3* hotel z basenem na Teneryfie! Tydzień ze śniadaniami za 1154 zł!

Wyspy Kanaryjskie to zawsze dobry pomysł! Wybierzcie się na wspaniały relaks nad oceanem! Dziś proponujemy Wam tygodniowy urlop na Teneryfie w komfortowym 3* hotelu Trovador. Hotel posiada bar i basen na dachu, a goście bardzo dobrze oceniają go za jego lokalizację. Pobyt w opcji ze śniadaniami.

Cena obejmuje: przelot samolotem Kraków - Teneryfa, Teneryfa - Kraków, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Krakowa na Teneryfę 18 lip 2019 - 25 lip 2019 Hotel Trovador ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • restauracja
śniadania 1154 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Berlina do Bergen, z Krakowa do Frankfurtu oraz połączeń lotniczych z Bornholmu do Gdańska.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty w kwietniu, Okazje na loty w czerwcu, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Okazje na Cypr, loty z Katowic do Londynu, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Walizki dla dzieci, Plecaki na laptopa, Plecaki szkolne, Walizki twarde i Zestawy walizek.