Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Wycieczka 16 lut 2019 09:11, Katarzyna Czaczuń

Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive za 1872 zł!

Słoneczna Włoska Riwiera to miejsce w którym urlop na pewno się uda! Wybierzcie się na tydzień do 3* hotelu Rosalba i wypoczywajcie w opcji all inclusive! Hotel położony jest zaledwie 250 metrów od piaszczystej plaży, posiada własny basen. Wokół znajduje się pełno sklepików i restauracji.

Cena obejmuje: przelot samolotem Warszawa - Rimini, Rimini - Warszawa, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.  

lot z Warszawy do Rimini 30 sie 2019 - 06 wrz 2019 Rosalba ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • klimatyzacja
all inclusive 1872 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Warszawy do Rzymu oraz połączeń lotniczych z Belgradu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty na południe, Okazje na loty do egzotycznych krajów, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje na loty z Polski do 100 zł, loty z Wrocławia do Londynu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Łóżeczka turystyczne, Plecaki na laptopa, Torby dla dzieci, Walizki i Walizki dla dzieci.