Nagłówek strony

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 10 gru 2018 07:02, Katarzyna Czaczuń

Tydzień w Maroku w 3* hotelu ze śniadaniami za 694 zł! - nieaktualne

Tydzień w 3* hotelu w takiej cenie? A jednak! Jeśli marzy Wam się wypoczynek na plaży, pod ciepłym słońcem i nie chcecie wydawać dużo pieniędzy, ta oferta jest właśnie dla Was! Wypoczynek w Maroku, w hotelu z basenem, położonym blisko oceanu, w opcji ze śniadaniami czeka na Was.

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin- Maroko, Maroko - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina do Agadiru 09 sty 2019 - 16 sty 2019 Hotel Residence Rihab ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • klimatyzacja
śniadania 694 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Paryża, z Johannesburga do Kapsztadu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty na wakacje, Pakiety w marcu, najtańsze bilety z Wrocławia do Lizbony, połączenia z Gdańska do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Gry, zabawki, Torby na kółkach, Torby na laptopa, Walizki miękkie i Walizki twarde średnie.