Nagłówek strony

Wycieczka 12 lip 2019 18:28, Katarzyna Czaczuń

Tydzień na słonecznej Majorce w hotelu z basenem w opcji ze śniadaniami za 990 zł!

Urlop we wrześniu? Wybierzcie się na Majorkę! Na tej pięknej, hiszpańskiej wyspie sezon trwa długo! Czeka na Was komfortowy hotel Palma Mazas, który dla swoich gości oferuje relaks w hotelowym basenie, lub na słonecznym tarasie czy w ogrodzie, oraz wiele innych udogodnień. Pobyt w opcji ze śniadaniami. 

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Majorka, Majorka - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina na Majorke 05 wrz 2019 - 11 wrz 2019 Hotel Palma Mazas ★★
  • basen
  • darmowy internet
  • restauracja
  • taras z leżakami
śniadania 990 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Londynu, z Krakowa do Frankfurtu i połączeń lotniczych z Warszawy do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty do Bułgarii, Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie, Pakiety z Rzeszowa, Okazje na walentynki, loty z Warszawy do Mediolanu, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Łóżeczka turystyczne, Przewodniki, mapy, książki, Torby na kółkach i Torby sportowe.