Nagłówek strony

Wycieczka 24 mar 2019 08:18, Katarzyna Czaczuń

Tydzień na Sardynii w 4* apartamentach z basenem, w opcji ze śniadaniami za 1834 zł!

Sardynia to kierunek marzeń dla Wielu podróżników! Zapraszamy Was dziś na tydzień do pięknego miasteczka Villasimius, do komfortowych 4* apartamentów Le Fontane. Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny, posiadają własny basen i bezpłatną wypożyczalnię rowerów. Oferta ze śniadaniami. 

Cena obejmuje: przelot samolotem Kraków-Cagliari, Cagliari-Kraków, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu. 

lot z Krakowa do Cagliari 16 paź 2019 - 23 paź 2019 Le Fontane ★★★★
  • centrum miasta
  • basen
  • darmowy internet
  • bezpłatna wypożyczalnia rowerów
śniadania 1834 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Madrytu do Wrocławia, z Krakowa do Paryża i połączeń lotniczych z Wrocławia do Bombaju.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty do Bułgarii, Okazje na loty do Izraela, Okazje na loty na wakacje, Okazje na loty na weekend z Warszawy, tanie bilety z Warszawy do Dohy, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Plecaki dla dzieci, Plecaki biznesowe i Torby na kółkach.