Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 05 gru 2018 08:15, Katarzyna Czaczuń

Tydzień na Cyprze w hotelu ze śniadaniami za 793 zł! - nieaktualne

Słońce, plaże, szum morza, drzewa pomarańczowe... To wszystko czeka na Was na Cyprze! Wybierzcie się na tygodniowy urlop do hotelu w Larnace - jednym z cypryjskich kurortów. Czeka na Was wygodny hotel San Remo, który posiada wysokie oceny od swoich gości, w opcji ze śniadaniami i w rewelacyjnej cenie!

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Larnaka, Larnaka - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina do Larnaki 08 sty 2019 - 15 sty 2019 San Remo ★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • śniadanie w cenie
śniadania 793 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Perth, z Poznania do Londynu i połączeń lotniczych z Warszawy do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Francji, Okazje na loty do Islandii, Pakiety z Polski, Pakiety z Rzeszowa, najtańsze bilety z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci, Plecaki dla dzieci, Torby biznesowe i Walizki dla dzieci.