Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
Wycieczka 31 mar 2021 21:32, Anna Pustizzi

Szukasz urlopu w raju? Leć na Malediwy! 5* hotel all inclusive za 7069 zł

Marzysz o wakacjach we dwoje w raju? W resorcie z bajecznym widokiem na ocean i plażą z białym piaskiem? Chcesz budzić się codziennie z widokiem na ocean w luksusowo urządzonym i eleganckim pokoju? Mamy to, czego potrzebujesz! Wycieczkę all inclusive na Malediwy! 

5-gwiazdkowy Hotel Paradise Island Resort leży na Północnym Atolu Male, na wyspie Lankanfinolhu o długości 931 m i szerokości 201 m, tylko 10 km od lotniska w Male skąd przywiezie was łódź motorowa. Na wyspie znajduje się tylko ten resort, co gwarantuje kameralne warunki i cudowną atmosferę. Na plaży, która przylega do hotelu dostępne są bezpłatne leżaki, materace i ręczniki. 

W hotelu są 282 pokoje w willach i bungalowach, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 4 restauracje z daniami z karty, 2 bary, sklep z pamiątkami, jubiler oraz bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych. 

Lot na Malediwy odbywa się bezpośrednio z Warszawy Dreamlinerem, zaś biuro podróży zapewnia bezpłatny test RT-PCR, wymagany by bez problemów wjechać na Malediwy.  Cena wycieczki jest aż 21% niższa niż zazwyczaj, a miejsce jak z bajki! Zresztą sami zobaczcie zdjęcia! 

lot z Warszawy do Male 14 lip 2021 - 22 lip 2021 Hotel Paradise Island Resort ★★★★★
  • blisko plaży
  • darmowy internet
  • bezpłatny test na Covid-19
  • plaża z białym piaskiem
all inclusive od 7069 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa