Nagłówek strony

Wycieczka 29 kwi 2019 10:15, Katarzyna Czaczuń

Spędź urlop na Wyspach Kanaryjskich! Czeka 3* hotel z basenem w opcji ze śniadaniami na Fuerteventurze Za 1319 zł!

Wyspy Kanaryjskie kuszą słońcem i dobrą pogodą o każdej porze roku! Zaplanujcie urlop na gorącej Fuerteventurze i korzystajcie z ciepła i słońca, kiedy w Polsce pogoda nie dopisuje. Czeka na Was komfortowy 3* hotel Globales Costa Tropical. Hotel posiada rozległą strefę basenową, goście zatrzymują się w apartamentach złożonych z pokoju dziennego oraz oddzielnej sypialni. Pobyt w opcji ze śniadaniami.

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Fuerteventura, Fuerteventura - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina na Fuerteventurę 22 paź 2019 - 29 paź 2019 Globales Costa Tropical ★★★
  • basen
  • darmowy internet
  • pokój dzienny i oddzielna sypialnia
  • siłownia
śniadania 1319 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Gdańska do Madrytu oraz połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty z Katowic, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty na wakacje, Okazje na loty na majówkę, loty z Warszawy do Rzymu, połączenia z Gdańska do Londynu, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.