Nagłówek strony

Wycieczka 27 cze 2019 06:55, Katarzyna Czaczuń

Słoneczna Majorka na tydzień w opcji all inclusive! Czeka 3* hotel z basenem za 1698 zł!

Szukacie dobrej oferty na słoneczny urlop? Proponujemy Wam tydzień na Majorce! Czeka na Was komfortowy 3* hotel Costa Verde dysponujący własnym basenem, wypożyczalnią samochodów i rowerów oraz studiem fitness. Taka oferta pozwoli Wam dostosować sposób spędzania wolnego czasu do własnych potrzeb. Pobyt w opcji all inclusive!

Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Majorka, Majorka - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Berlina na Majorke 26 sie 2019 - 01 wrz 2019 Costa Verde ★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • klimatyzacja
  • studio fitness
all inclusive 1698 Sprawdź

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Bostonu, z Warszawy do Nicei i połączeń lotniczych z Gdańska do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty na Okęcie, Okazje na loty do Rzymu, Okazje na loty do 100 zł, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Pakiety w czerwcu, tanie loty z Budapesztu do Warszawy, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Pozostałe, Koce, poduszki, zagłówki, Walizki dla dzieci i Torby na laptopa.