Nagłówek strony

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 14 kwi 2019 07:33, Katarzyna Czaczuń

Leć do Dubaju! Tydzień w 3* hotelu z basenem i ze śniadaniami czeka za 1638 zł! - nieaktualne

Wybierzcie się na tydzień do niezwykłego Dubaju! Zobaczcie najnowsze cuda techniki, najwyższy budynek świata, czy sztuczne wyspy! Czeka na Was tygodniowy pobyt w eleganckim 3* hotelu Citymax Bur Dubai. Pobyt w opcji ze śniadaniami!

Cena obejmuje: przelot samolotem Katowice - Dubaj, Dubaj - Katowice, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.

lot z Katowic do Dubaj 28 maj 2019 - 04 cze 2019 Citymax Bur Dubai ★★★
  • centrum miasta
  • basen
  • darmowy internet
  • klimatyzacja
śniadania 1638 Sprawdź
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Wrocławia do Londynu i połączeń lotniczych z Madrytu do Wrocławia.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na Cypr, Okazje na loty z Polski na wyspy hiszpańskie, Okazje na loty z Polski na Karaiby, Pakiety, połączenia z Warszawy do Lizbony, loty z Gdańska do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Walizki dla dzieci, Plecaki na laptopa, Przewodniki, mapy, książki i Walizki twarde małe.