Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 13 sie 2018 21:11, Adam Uchman

Co z wycieczka! Korfu all inclusive za 1299 zł! - nieaktualne

Lubicie greckie klimaty? Zapraszamy na słoneczne Korfu! Cena obejmuje: przelot samolotem Polska - Korfu- Polska, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.  Idealny 4-gwiazdkowy hotel położony na wzgórzu skąd rozciąga się niesamowity widok na Paleokastritsę. Zakochacie się w zachodach słońca! Najbliższa plaża położona jest kilka minut spacerem od hotelu. Goście mogą korzystać również z dużego basenu hotelowego. Paleo Art Nouveau otoczony jest bujną zielenią i oferuje klimatyzowane pokoje oraz apartamenty z balkonem.

lot z Rzeszowa na Korfu 14 paź 2018 - 21 paź 2018 Paleo Art Nouveau ★★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • widok na morze
all inclusive 1299 Sprawdź
https://wakacje.tanie-loty.com.pl/
https://wakacje.tanie-loty.com.pl/
https://wakacje.tanie-loty.com.pl/
https://wakacje.tanie-loty.com.pl/
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Warszawy do Paryża i połączeń lotniczych z Mińska do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Gdańska, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje na Cypr, Pakiety w listopadzie, loty z Oslo do Warszawy, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Walizki dla dzieci, Plecaki biznesowe, Torby biznesowe i Walizki twarde.