Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 5 maja 2021, 13:52

Zafunduj sobie słoneczny urlop w Chorwacji za 898 zł!

W tym kraju tak łatwo się zakochać! Sprawdźcie czy Chorwacja skradnie również Wasze serce. Możecie się o tym przekonać już w te wakacje! Tak bo mamy naprawdę fajną opcję na lipcową podróż samolotem!

Tym razem proponuję Wam podróż do Chorwacji w sezonie. To doskonały czas jeśli chcecie się cieszyć bardzo dobrą pogodą. Naprawdę warto skorzystać z okazji na letnią podróż do Chorwacji, szczególnie że bilety są teraz bardzo tanie. W podróż do Zadaru wyruszycie z Poznania na pokładzie linii Ryanair. 

A na miejscu polecamy niedrogi apartament. 

Zasady wjazdu do Chorwacji: W tym momencie w chwili wjazdu do Chorwacji należy okazać negatywny wynik testu na Covid-19 chyba że jesteście zaszczepieni.


Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Poznań ⇄ Zadar (POZ - ZAD)

czwartek 08 lip 2021 czwartek 15 lip 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 254 Sprawdź lot
Hotel

Guesthouse Villa Irena położony jest w malowniczej dzielnicy Zadaru blisko plaży. Na Gości czekają tu pokoje z prywatną łazienką wyposażone w biurko i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre pokoje dysponują tarasem. Na życzenie Gości możliwe jest zorganizowanie transferu z lotniska. 

Guesthouse Villa Irena

blisko plaży darmowy internet transfer z lotniskataras od 92noc/os. Zobacz hotel

Co zobaczyć w Zadarze?

Zadar to nie tylko kierunek dla miłośników plażowania. Można też tu zobaczyć sporo fajnych rzeczy. Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym miejscem jest Kościół Świętego Donata. Świątynia ta została wzniesiona  w IX wieku z inicjatywy biskupa Zadaru, Donata, którego ogłoszonego później świętym. Kolejny obiekt wart uwagi to Katedra Świętej Anastazji. Zadar może się też poszczycić zupełnie nietuzinkową atrakcją. Na terenie miasta działa Muzeum Starożytnego Szkła.

A gdzie na plażę w Zadarze? Jedna z najpiękniejszych znajduje się trochę na uboczu. Mowa o Punta Bajlo

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Walutą w Chorwacji jest kuna chorwacka (HRK). 
  • Najlepszym sposobem na poruszanie się po Chorwacji jest wypożyczenie samochodu
  • Ze względu na dużą popularność Chorwacji wśród Polaków w niektórych turystycznych miejscach można się porozumieć nawet po polsku. Standardowo możecie też porozumiewać się w języku angielskim
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa