Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 13 kwietnia 2021, 22:38

Urlop na gorącej wyspie za jedyne 776 zł!

W czerwcu na Ibizie poczujecie prawdziwe lato! Oto świetna okazja na podróż do mekki imprezowiczów a jednocześnie pięknej hiszpańskiej wyspy.

Ibiza uważana jest za mekkę imprezowiczów. W wielu klubach rozsianych po całej wyspie, ale także na plażach i pod gołym niebem możecie zapomnieć się i dać się porwać szaleństwu muzyki! W 1998 roku Ibiza pobiła rekord Guinnessa w kategorii “Najbardziej rozrywkowe miejsce świata”. W tym czasie na wyspie znajdowało się blisko 750 klubów! W czerwcu jest tutaj na tyle gorąco, że spędzając kilka dni w tym klimacie na pewno będziecie zadowoleni. Temperatury powietrza dochodzą już do 28-30. stopni, a i ciepła woda zachęca do kąpieli. 

Na Ibizę z berlińskiego lotniska polecicie liniami Ryanair (jak dotrzeć do Berlina z Polski podpowiadamy tutaj). Połączenia są bezpośrednie, więc na wyspie jesteście po niespełna 3 godzinach lotu. W cenie biletów lotniczych jest tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 x 25 x 20 cm.

Zasady wjazdu do HiszpaniiW tym momencie, aby wlecieć do Hiszpanii należy przedstawić negatywny wynik testu na CIVID-19 wykonany do 72 godzin przed wylotem. Do terminu wyjazdu obostrzenia mogą już zostać zniesione.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Ibiza (BERL - IBZ)

czwartek 03 cze 2021 czwartek 10 cze 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 181 Sprawdź lot
Hotel

Hostal Alicante usytuowany w centrum miejscowości San Antonio, niecały 1 km od plaży Calo des Moro. Na miejscu Goście znajdą restaurację oferującą dania z karty. Z WiFi można korzystać bezpłatnie we wszystkich pomieszczeniach. Sklepy, bary i restauracje znajdują się nad brzegiem morza i w centrum San Antonio.

Hostal Alicante

blisko plaży darmowy internet klimatyzacjacałodobowa recepcja od 85noc/os. Zobacz hotel

Ibiza tak jak już wspomnieliśmy uważana jest za mekkę imprezowiczów. W samym tylko mieście San Antonio klubów nocnych znajdziecie kilkanaście. Jednak korzystając z opcji wypożyczenia auta, możecie udać się w głąb wyspy poznając jej inne urocze zakątki. Szukając spokoju wybierzcie się do San Jose Obrero. Miasto zajmuje pierwsze miejsce pod względem klimatycznych miejscówek. W małomiasteczkowej, niskiej zabudowie dominują białe domy o drewnianych okiennicach. Co ciekawe, dotyczy to nie tylko starych budynków, ale także nowo powstających w mieście domów, które utrzymywane są w analogicznym stylu. Z kolei w każdą środę w Es Caná oraz w każdą sobotę w San Carlos odbywają się hipisowskie jarmarki. To najbardziej oryginalna skarbnica pamiątek, jaką możecie przywieźć z wakacji. A jeśli chcecie plażować topless i bez tłumów turystów wybierzcie się na pobliską Formenterę

Fot. Shutterstock
Fot. David Svihovec, Unsplash
Fot. Belinda Fewings, Unsplash

Warto wiedzieć

  • Musicie pamiętać o hiszpańskiej sjeście. Zwykle między 14 a 17 zamykane są wszystkie sklepy i restauracje.
  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o wymiarach 40 x 25 x 20 cm. Może warto spakować się w plecak? Podpowiadamy jaki wybrać tutaj.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa