LOT + HOTEL + BILET Artur Stępień | 1 grudnia 2019, 17:12

Koniec wiz i początek podróży! Nowy Jork w świetnej cenie 2111 zł za loty i noclegi!

The city that never sleeps – śpiewał Frank Sinatra w jednej z wielu wersji znanej wszystkim piosenki New York, New York.To zatłoczone miasto pełne ludzi z całego świata. Mieszają się tu chyba wszystkie możliwe kultury, języki i kuchnie, a zwiedzanie tego międzynarodowego tygla sprawia niezwykłą frajdę. Dla wielu turystów wizyta w Nowym Jorku jest spełnieniem marzeń. W ich realizacji pomagamy my, podsuwając świetną ofertę tanich lotów oraz noclegów w apartamencie.

Lot Airline LH Logo

Berlin ⇄ Nowy Jork (TXL - NYC)

środa 03 cze 2020 czwartek 11 cze 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 851 Sprawdź lot
Hotel

Broadway Hotel & Hostel jest usytuowany w dzielnicy Upper West Side na Manhattanie, 800 metrów od Central Parku. Obiekt jest oddalony o 210 metrów od stacji metra, dzięki czemu Goście mogą z łatwością odkrywać uroki całego miasta, w tym Times Square, Uniwersytet Columbia czy katedrę Świętego Jana Bożego.

Broadway Hotel & Hostel ★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacja od 137noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Punkt widokowy na Empire State Building

06 czerwca 2020

Konieczne punkt programu y każdego odwiedzającego Nowy Jork! Empire State Building to najbardziej znany budynek na świecie - spektakularne, panoramiczne widoki na centrum Manhattanu zapierają dech w piersiach!

od 164 Sprawdź bilet
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa