LOT + HOTEL + BILET Milena Goc | 17 października 2019, 11:10

Odkryj niesamowite Kuala Lumpur! Przeloty, tanie noclegi oraz dodatkowe atrakcje teraz tylko 1864 zł!

Wspaniała podróż do Malezji! Ruszajcie na podbój Kuala Lumpur. Proponuję tygodniowy wyjazd pełen atrakcji. Przygotowałam dla Was propozycję tanich przelotów z Berlina do Kuala Lumpur, okazję na bardzo tanie noclegi oraz dodatkową atrakcję — zorganizowaną wycieczkę podczas, której odwiedzicie Batu Caves, fabrykę cyny, a także przyjrzycie się produkcji batiku. . Podróż z Berlina to nie problem! Sprawdźcie ofertę przewoźnika autobusowego Flixbus

Lot Airline SCO Logo

Berlin ⇄ Kuala Lumpur (TXL - KUL)

środa 02 wrz 2020 czwartek 10 wrz 2020 bagaż podręczny w cenie od 1639 Sprawdź lot
Hotel

Hotel China Town Inn to propozycja na budżetowe noclegi w stolicy Malezji. Obiekt dysponuje 69 pokojami z prywatnymi łazienkami. Pokoje w hotelu China Town Inn są codziennie sprzątanie. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego WiFi. 

Hotel China Town Inn ★★

centrum miasta darmowy internet parkingcałodobowa recepcjatransfer lotniskowy od 25noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Zobacz niezwykłe Batu Caves!

04 września 2020

Jaskinie Batu to zespół jaskiń odkrytych pod koniec XIX w. w formacjach wapiennych. Miejsce to położone jest około 13 km na północ od centrum Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Jaskinie stanowią ważne centrum pielgrzymek dla hinduistów. 

Cena obejmuje odbiór oraz powrót do hotelu, zwiedzanie Batu Caves, fabryki batiku oraz fabryki cyny. 

od 50 Sprawdź bilet

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa