Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 22 sie 2019 17:38, artur.st

Cudowna perełka Afryki! Dwa tygodnie w Cape Town w rewelacyjnej cenie 2819 zł za loty i noclegi!

Zróbcie sobie małą przyjemność i wychylcie kieliszek białego wina Sauvignon Blanc z winnicy Steinberg (uznanego za drugie na świecie) na szczycie kapsztadzkiej Góry Stołowej! W grudniu zapraszamy na samo południe afrykańskiego kontynentu - do Cape Town! To miasto regularnie zajmuje najwyższe miejsca w rankingach na najlepszą destynację turystyczną. Kapsztadu, podobnie jak i całej Republiki Południowej Afryki nie da się poczuć, jeśli nie stanie się w pełnym słońcu na skałach wiszących ponad oceanem. 

Lot Airline DE Logo

Praga ⇄ Kapsztad (PRG - CPT)

wtorek 10 gru 2019 wtorek 24 gru 2019 bagaż podręczny w cenie od 1870 Sprawdź lot
Hotel

Niewielki obiekt African Heart Backpackers mieści się w zabytkowym budynku, który usytuowany jest w Kapsztadzie, na skraju Parku Narodowego Gór Stołowych, zaledwie 5 km od ulicy Long Street. W hostelu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Ten oryginalnie urządzony obiekt oferuje kilka pokoi prywatnych. Każdy z nich dysponuje łazienką z wanną lub prysznicem. Do dyspozycji Gości hostelu African Heart Backpackers jest sprzęt do grillowania, taras oraz wspólna kuchnia.

African Heart Backpackers

centrum miasta darmowy internet parking od 73noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już od 100 zł w obu kierunkach!

od 100 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa