LOT + HOTEL + TRANSFER artur.st | 13 września 2019, 14:41

Tydzień w oszałamiającym Hongkongu w świetnej cenie 2197 zł za loty i noclegi!

Jedna minuta w Nowym Jorku, znaczy tyle, co sekunda w Hongkongu – mawiają mieszkańcy tej siedmiomilionowej metropolii – co świadczy o tym, jak intensywne doznania czekają na przybywających tu podróżnych. Sprawdźcie to sami korzystając z naszej oferty! Największe atrakcje Hongkongu to wzgórze Wiktorii czy Budda Tian Tan – największy na świecie posąg siedzącego Buddy. Jednak sam rozmach architektoniczny każdego dnia robił będzie na Was olbrzymie wrażenie!

Szczegóły:

Lot Airline MU Logo

Praga ⇄ Hongkong (PRG - HKG)

poniedziałek 10 lut 2020 poniedziałek 17 lut 2020 bagaż podręczny w cenie od 1609 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Park Inn jest usytuowany zaledwie 20 metrów od stacji MTR Tsim Sha Tsui , 300 metrów od terminala promów Star oraz 5 minut jazdy koleją MTR od Wzgórza Wiktorii. Oceanarium i park rozrywki Ocean Park jest oddalony od hotelu o 30 minut jazdy autobusem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką wyposażoną w ręczniki i zestaw kosmetyków. Wyposażenie pokoi obejmuje także wentylator oraz lodówkę. Okna w pokojach są otwierane.

Park Inn

centrum miasta darmowy internet od 7noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już za 80 zł w obu kierunkach!

od 80 Sprawdź

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa