Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 24 wrz 2019 17:43, artur.st

Sri Lanka i najpiękniejsza trasa kolejowa świata! Świetna cena 2343 zł za loty i noclegi!

Jeśli jeszcze nie wiecie, że zakochacie się w Azji... to zacznijcie jej podbój od Sri Lanki. Wyspa pełna plantacji herbaty to najlepszy pomysł na pierwszą podróż do Azji. Jest bezpiecznie, spokojnie, a jednocześnie egzotycznie. Sri Lankę najlepiej poznać wszechobecnym tuk-tukiem (w stolicy Kolombo, między plantacjami herbaty, nad brzegiem oceanu) lub przez okna trzeciej klasy niebieskiego ekspresu. Dajemy Wam emocjonujący tydzień!

Lot Airline LO Logo

Warszawa ⇄ Kolombo (WAW - CMB)

środa 13 lis 2019 czwartek 21 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1876 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel Hotel 4-gwiazdkowy Club Palm Bay położony jest na terenach o powierzchni 8,9 ha, rozciągających się wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Sri Lanki. Usytuowany jest pomiędzy laguną i plażą Merawila. Do dyspozycji gości jest 9-dołkowe pole golfowe oraz odkryty basen.

Club Palm Bay

blisko plaży basen darmowy internet 65noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Najpiękniejsza trasa kolejowa na świecie!

15 listopada 2019

Poświęćcie jeden dzień na wyprawę w głąb Sri Lanki! Za naprawdę niewiele możecie zobaczyć na własne oczy to, co przez wielu nazywane jest najpiękniejszą trasą kolejową świata. Plantacje herbaty, uskoki gór i wpleciony w to niebieski wagonik pociągu... To niesamowita podróż! Bilety na malowniczej trasie Kolombo - Elle zarezerwujecie poniżej, na stronie narodowego przewoźnika.

12 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa