Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 13 kwi 2019 15:11, artur.st

Hongkong i Makau w jednej podróży! Loty i noclegi w świetnej ofercie za 3195 zł!

Jedna minuta w Nowym Jorku, znaczy tyle, co sekunda w Hongkongu – mawiają mieszkańcy tej siedmiomilionowej metropolii – co świadczy o tym, jak intensywne doznania czekają na przybywających tu podróżnych. Sprawdźcie to sami korzystając z naszej oferty! Największe atrakcje Hongkongu to wzgórze Wiktorii czy Budda Tian Tan – największy na świecie posąg siedzącego Buddy. Znajduje się on na wyspie Lantau - dokładnie tej, na której proponujemy Wam noclegi!

Lot Airline BA Logo

Warszawa ⇄ Hongkong (WAW - HKG)

wtorek 12 lis 2019 piątek 22 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1772 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel znajduje się na wyspie Lantau, około 20 km od Hongkongu. Dzięki temu podróżni zyskują więcej przestrzeni w porównaniu do zatłoczonego ścisłego centrum metropolii. Dodatkowym atutem jest bliskie położenie plaży Tong Fuk - to zaledwie 2 minuty spacerem! Ten obiekt jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny.

The Cove Hostel

blisko plaży darmowy internet klimatyzacja 96noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Podróż do Makau

16 listopada 2019

Swoją wizytę w Hongkongu warto urozmaicić wycieczką do Makau, niegdyś najstarszej europejskiej osady na Wschodzie. Przepłyniecie przez morze aby poznać zabytki takie jak wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ruiny Katedry św. Pawła i Świątynię A-Ma (Macau Barra). Makau to także nowoczesne obiekty - Makau Tower jest tego świetnym przykładem. W cenę wycieczki wliczony jest lunch i transport w obie strony.

559 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa