Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 09 cze 2019 14:51, artur.st

Tropikalny Wietnam! Loty i noclegi na wybrzeżu w świetnej cenie 2143 zł!

Marzycie o podróży do Azji? A może już ją odwiedziliście omijając przy tym Wietnam? Mamy zatem dla Was zręczną okazję na dopisanie tego kraju do listy poznanych. Znaleźliśmy świetne ceny za loty z Warszawy do Sajgonu. Dalej, proponujemy udać się na południowe wybrzeże Wietnamu i poznać jego najodleglejsze zakątki. A za bazę noclegową obierzcie świetnie oceniany ośrodek wypoczynkowy tuż przy plaży!

Lot Airline CA Logo

Warszawa ⇄ Ho Chi Minh City (WAW - SGN)

środa 06 lis 2019 wtorek 19 lis 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie 1604 Sprawdź lot
Hotel

Rang Garden Beach Side Resort jest idealnie położony - tuż przy wietnamskim wybrzeżu. Dzięki szeregowi udogodnień oferowanych przez ten hotel - m.in. darmowemu Wi-Fi we wszystkich pokojach, przechowalni bagażu, basenowi Goście na pewno będa zadowoleni ze swojego pobytu.

Rang Garden Beach Side Resort

blisko plaży basen darmowy internet klimatyzacjaparking 49noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Z Sajgonu do Mui Ne

Na wietnamskie wybrzeże w prowincji Phan Thien najłatwiej dostaniecie się z Sajgonu autobusem. Od razu dodać należy że nie jest to zwykły autobus z siedzeniami do jakich przywykliśmy w większości europejskich krajów, a tzw. "sleeper". Siedzenia to bardziej rozkładane fotele, które sprawiają że kilkugodzinna podróż staje się bardziej przyjazna! Cena w dwie strony to zaledwie 60 zł.

60 Sprawdź
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa