Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 10 cze 2019 19:57, artur.st

Izraeskie wybrzeże i podwodny świat Morza Czerwonego w świetnej ofercie za 760 zł!

Ejlat to miasto, w którym słońce świeci przez 360 dni w roku! Do tego izraelskiego kurortu położonego nad Morzem Czerwonym możecie polecieć w bardzo przystępnych cenach. Na miejscu przez kilka dni raczycie się słońcem, pływacie z delfinami w pobliskiej rafie czy wybieracie się do Czerwonego Kanionu... Atrakcji na te kilka dni na pewno nie zabraknie!

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Eilat (WMI - ETM)

niedziela 03 lis 2019 czwartek 07 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 264 Sprawdź lot
Hotel

Melony Hotel jest położony w centrum Ejlatu. Oferuje pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami oraz apartamenty z widokiem na morze. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. 

Melony Hotel

centrum miasta darmowy internet całodobowa recepcjaparking 97noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wizyta w podwodnym obserwatorium

05 listopada 2019

Obserwatorium podwodne jest jedną z głównych atrakcji Ejlatu i nie należy go przegapić podczas wizyty w najbardziej wysuniętym na południe mieście Izraela. Park oferuje swoim Gościom rzadką możliwość wejścia w bogaty świat Morza Czerwonego - niezapomniane wrażenia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Park morski ma wspaniałe pokazy ponad 800 gatunków ryb, koralowców, rekinów, bezkręgowców, płaszczek, żółwi i innych gatunków!

108 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa