Nagłówek strony

LOT + HOTEL 02 lip 2019 20:01, artur.st

Kierunek Ameryka Południowa: Boskie Buenos Aires w świetnej ofercie lotów i noclegów za 2491 zł!

Boskie Buenos Aires, o którym śpiewała Kora jest tak... blisko! To dzięki świetnym cenom biletów lotniczych, które w połączeniu z dobrą ofertą noclegów tworzą tą gorącą ofertę. Lećcie do stolicy Argentyny, miasta które każdego lata przyciąga miliony turystów. A polska jesień, w której proponujemy Wam loty to w Argentynie pora letnia!

Lot Airline KL Logo

Warszawa ⇄ Buenos Aires (WAW - EZE)

środa 13 lis 2019 poniedziałek 25 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1927 Sprawdź lot
Hotel

Luey to wygodny hotel miejski położony w sercu Buenos Aires, przy handlowej alei Rivadavia. Oferuje on klasyczne pokoje, bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz parking. Goście hotelu Luey mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu obejmującym pieczywo, soki, marmoladę i masło. Obiekt jest oddalony o 6 km od lotniska Jorge Newberry i o 22 km od lotniska Don Torcuato. Ze względu na jego położenie w centrum miasta jest on otoczony tętniącymi życiem restauracjami, barami i lokalami rozrywkowymi.

Hotel Luey ★★★

darmowy internet klimatyzacjatransfer z lotniskarestauracja 47noc/os. Zobacz hotel
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa