Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER 29 kwi 2019 16:27, artur.st

Rewelacyjna oferta na podróż do Argentyny! Poznaj boskie Buenos i odkryj Wodospady Iguazu za 2605 zł!

Boskie Buenos Aires, o którym śpiewała Kora jest tak... blisko! To dzięki świetnym cenom biletów lotniczych, które w połączeniu z dobrą ofertą noclegów tworzą tą gorącą ofertę. Lećcie do stolicy Argentyny, miasta które każdego lata przyciąga miliony turystów. A listopad, w którym proponujemy Wam loty to właśnie pora letnia! Będąc na miejscu koniecznie wygospodarujcie parę dni na wyprawę do Wodospadów Iguazu. Będziecie oszołomieni!

Lot Airline KL Logo

Warszawa ⇄ Buenos Aires (WAW - EZE)

środa 06 lis 2019 niedziela 17 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1960 Sprawdź lot
Hotel

Luey to wygodny hotel miejski położony w sercu Buenos Aires, przy handlowej alei Rivadavia. Oferuje on klasyczne pokoje, bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz parking. Goście hotelu Luey mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu obejmującym pieczywo, soki, marmoladę i masło. Obiekt jest oddalony o 6 km od lotniska Jorge Newberry i o 22 km od lotniska Don Torcuato. Ze względu na jego położenie w centrum miasta jest on otoczony tętniącymi życiem restauracjami, barami i lokalami rozrywkowymi.

Hotel Luey ★★★

darmowy internet klimatyzacjatransfer z lotniskarestauracja 52noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Łódką poprzez Iguazu!

11 listopada 2019

Będąc w Argentynie musicie koniecznie udać się do miejscowości Puerto Iguazu, z której dalej wyruszycie w niezapomnianą wycieczkę do Wodospadów Iguazu. Na miejscu możecie za dodatkową opłatą skorzystać z opcji opłynięcia łódką tego cuda natury!

73 Sprawdź bilet
Transfer

Z Buenos Aires do Puerto Iguazu

Podróż do Puerto Iguazu zajmuje całą noc. Dostać się możecie autobusem nocnym kursującym bezpośrednio z Buenos Aires. Koszt biletu w dwie strony to około 400 zł.

400 Sprawdź
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa