Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 04 maj 2019 09:16, artur.st

Indyjska podróż śladami "Milionera z ulicy". Mumbaj w świetnej cenie 2225 zł za loty i noclegi!

17-milionowe miasto w Indiach, jedna z największych metropolii na świecie. Mumbaj może przerażać, o Mumbaju można marzyć (np. czytając Juliusza Vernea), Mumbajem można się zachwycić, zawieść albo przestraszyć. Jedno jest pewne - trzeba go poznać, choćby z tej lepszej strony. Nie jest to proste, ale da się… Zapraszamy w podróż do tego indyjskiego miasta pełnego kolorów!

Lot Airline BA Logo

Warszawa ⇄ Bombaj (WAW - BOM)

poniedziałek 18 lis 2019 czwartek 28 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1679 Sprawdź lot
Hotel

Hotel znajduje się w przemysłowej dzielnicy Mumbaju MIDC Industrial Estate. Oferuje klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. Oddalony jest o około 5 km od Jeziora Powai i Parku Narodowego Sanjaya Gandhiego. Podróżujący szczególnie dobrze oceniają go za czystość i stosunek jakości do ceny.

FabExpress Galaxy Comforts ★★★

darmowy internet klimatyzacjaparkingśniadania 63noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Śladami "Milionera z ulicy"

22 listopada 2019

Dharavi to jedne z największych slumsów na całym świecie. To także dom dla wielu małych przedsiębiorstw, w których ludzie pracują z nieskończonym entuzjazmem i zapałem. To stąd wywodzi się bohater  Milionera z ulicy - Jamal, późniejszy zdobywca Oscara. Dharavi stanowi znaczną część kosmopolitycznego Bombaju a ta wycieczka pokazuje rzeczywistość życia mieszkańców.

42 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa