Nagłówek strony

LOT + HOTEL 12 sie 2019 18:31, artur.st

Nursułtan - nowa-stara stolica Kazachstanu w dobrej cenie 1045 zł za loty i noclegi

Na mapie Azji nie widać tego od razu, ale Kazachstan to ogromny kraj, gdzie zobaczyć można całą paletę różnorodnych miejsc i krajobrazów. Od stolicy kraju, miasta Nursułtan z drapaczami chmur, po dzikie zielone stepy. Od zaśnieżonych gór na północy, po pustynie na południu. W tej ofercie mamy dla Was loty do stolicy kraju. W marcu tego roku Kazachski parlament podjął decyzję o zmianie jej nazwy z Astany na Nursułtan. To hołd dla pierwszego prezydenta kraju.

Lot Airline LO Logo

Warszawa ⇄ Astana (WAW - TSE)

piątek 01 lis 2019 sobota 09 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 856 Sprawdź lot
Hotel

Hostel The Place Astana położony jest w centrum miasta Nur-Sułtan, 5 minut spacerem od monumentu Bäjterek. We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatne WiFi. Obiekt oferuje jasne, klasycznie urządzone pokoje. Do dyspozycji Gości jest wspólna łazienka. Posiłki można przygotowywać we wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni. Na miejscu znajduje się też automat. Hostel The Place Astana usytuowany jest 15 minut jazdy od dworca kolejowego w Astanie oraz w odległości 14 km od tamtejszego międzynarodowego lotniska.

The Place Astana Hostel

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparkingtransfer z lotniska 27noc/os. Zobacz hotel
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa