Nagłówek strony

LOT + HOTEL 23 sie 2019 17:40, artur.st

Tania podróż nad Morze Czarne! Odessa w ofercie z lotami i noclegami!

Zapraszamy na ukraińskie czarnomorskie wybrzeże! Stare centrum Odessy zachwyci każdego. Tutaj jest wszystko, co mają do zaoferowania inne miasta Europy. Przy czym brak jest nachalnej reklamy i rozkapryszonych zachodnich turystów. Spacer po Odessie czy wizyta w jednej z wielu kawiarenek, to czysta przyjemność. Tym, którzy odwiedzili już Kijów czy Lwów, tym bardziej proponujemy kilkudniowy wypad do Odessy - to kolejne całkiem inne ukraińskie miasto.

Lot Airline FR Logo

Poznań ⇄ Odessa (POZ - ODS)

środa 20 lis 2019 sobota 23 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 120 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Apartment in Troitskaya położony jest 1,9 km od Muzeum Archeologicznego w Odessie, 2 km od Teatru Opery i Baletu, 2,9 km od pomnika księcia Richelieu oraz 3,8 km od portu w Odessie. W apartamencie znajduje się 1 sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową i lodówką, pralka oraz 1 łazienka z wanną. 

Apartment in Troitskaya ★★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking 38noc/os. Zobacz hotel
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa