Nagłówek strony

LOT + HOTEL + SAMOCHÓD 17 sie 2019 10:33, artur.st

Porto - urzekające wino i piękne miasto w świetnej cenie 628 zł za loty, auto i noclegi!

Portugalia od wielu sezonów cieszy się uznaniem turystów z całego świata. To głównie za sprawą pięknych plaż, malowniczych miast i klimatu tego także tworzonego przez mieszkańców. Jeśli jeszcze tego nie doświadczyliście, zapraszamy do Porto. Skosztujecie tu słynnej odmiany wina, będziecie podziwiali piękną architekturę oraz oczywiście będziecie mogli choć przez chwilę poczuć ciepły południowy klimat. A to wszystko okraszone ciekawą opcją noclegów!

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Porto (KRK - OPO)

poniedziałek 25 lis 2019 piątek 29 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 292 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Obiekt StayIN Oporto Musica Guest Apartment oferuje apartamenty przyozdobione pięknymi antykami i zabytkowymi meblami. Apartamenty są usytuowane w sercu Porto, zaledwie 2 minuty spacerem od ulicy Santa Catarina, jednej z głównych ulic handlowych w mieście. Goście mają do dyspozycji indywidualnie urządzone apartamenty, których wystrój nawiązuje do muzyków, instrumentów i melodii kojarzonych z Porto. Standardowe udogodnienia obejmują łóżka podwójne, wspólna łazienkę, kuchnię oraz przestronne salony.

Stayin Oporto Música

centrum miasta darmowy internet winda 70noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Fiat 500 lub podobny

56za cały pobyt/os. Sprawdź
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa