Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 21 wrz 2019 11:29, Milena Goc

Zostań koneserem wina w Bordeaux! Przeloty, hotel i degustacja wina za 533 zł!

Bordeaux to prawdziwy raj dla koneserów doskonałych win. Ten region Francji obfituje w winnice produkujące światowej sławy wina. Spędźcie przedłużony weekend w królestwie wina. Proponuję przeloty z Krakowa, tanie noclegi oraz wycieczkę do winnicy, która pozwoli Wam na jeszcze lepsze poznanie historii tego regionu. 

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Bordeaux (KRK - BOD)

piątek 15 lis 2019 poniedziałek 18 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 122 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt hotelF1 Bordeaux Ville położony jest w Bordeaux. Dysponuje on całodobową recepcją, tarasem, bezpłatnym prywatnym parkingiem, jak również bezpłatnym WiFi.Centrum Bordeaux dzieli od hotelu tylko 10 minut jazdy. Most Kamienny oddalony jest od obiektu hotelF1 Bordeaux Ville o 1,8 km, a bazylika św. Michała – o 2 km.

Hotelf1 Bordeaux Ville Aréna (Rénové)

darmowy internet klimatyzacjaparking 77noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Odwiedź słynne francuskie winnice

16 listopada 2019

Jak wytwarza się wino? Kiedy winogrona najlepiej nadają się do zbioru? Które z win wytwarzanych w tym regionie są najbardziej ekskluzywne? Tego wszystkiego dowiecie się na wycieczce po okolicznych winnicach. Nie zabraknie również czasu na degustację. 

180 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa