Nagłówek strony

LOT + HOTEL + SAMOCHÓD 15 lip 2019 11:21, Milena Goc

5 dni w klimatycznym Alberobello! Przeloty, noclegi i wypożyczenie auta za 749 zł!

Bajkowe domki trulli w Alberobello przyciągają rokrocznie wielu turystów. Nic dziwnego bo to prawdziwe perełki architektoniczne. Urocze budowle dodają temu miejscu niezwykłego klimatu. Zapraszam na city break do tego bajkowego miasta. Czekają na Was tanie przeloty z Krakowa, noclegi oraz wypożyczenia auta na cały pobyt

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Bari (KRK - BRI)

wtorek 05 lis 2019 sobota 09 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 196 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Masseria Rosa Trulli Relais usytuowany jest w odległości zaledwie 2 km od miejscowości Alberobello. Mieści się on w odrestaurowanym domu wiejskim z XIX wieku. Na terenie obiektu znajduje się basen z hydromasażem oraz ogród, w którym dla Gości przygotowano sprzęt do grillowania. Obiekt oferuje zakwaterowanie w kamiennych domkach oraz w budynkach typu trullo – tradycyjnych domkach wzniesionych z kamienia, charakterystycznych dla regionu Apulii. Wszystkie dysponują łazienką i wyposażone są w telewizor LCD. Ponadto w większości z nich znajduje się aneks kuchenny.

Masseria Rosa

basen darmowy internet ogródtransfer lotniskowy 117noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Fiat Panda lub podobny

85za cały pobyt/os. Sprawdź
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa