Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET + SAMOCHÓD 31 lip 2019 13:25, Joanna Węgielewska

Starożytny świat Aten czeka! W cenie 536 zł city breaku lot, nocleg, auto i zwiedzanie Akropolu!

Marzycie o niezapomnianym city breaku? Lećcie do Aten i przenieście się do starożytnego świata, który dał początek europejskiej cywilizacji. Wyszukałam dla Was bilety lotnicze do stolicy Grecji w doskonałej cenie. Do tego proponuję nocleg i samochód na cały czas pobytu. Jeśli macie ochotę na odrobinę historii wybierzcie się także na Akropol.

Lot Airline FR Logo

Katowice ⇄ Ateny (KTW - ATH)

czwartek 21 lis 2019 niedziela 24 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 195 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel Semeli położony jest w centrum Aten nieopodal zamożnych północnych przedmieść miasta. Wszystkie pokoje w tym hotelu są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. 

Semeli Hotel ★★

darmowy internet bezpłatny parkingtransfer lotniskowywidok na miasto 69noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Zwiedzanie Akropolu

22 listopada 2019

Pomiń długie kolejki i odwiedź Akropol, najsłynniejszy i najczęściej odwiedzany zabytek na świecie od czasów starożytnych. Co roku miliony turystów z całego świata przybywają, by podziwiać ten symbol starożytnej cywilizacji greckiej i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki Aten ze skalistego wychodu. 

55 Sprawdź bilet
Samochód

Fiat Panda lub podobny

79za cały pobyt/os. Sprawdź
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa