Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 06 paź 2019 19:25, artur.st

Czas na nietknięty świat Orientu! Iran w świetnej ofercie z lotami i noclegami w cenie 1525 zł!

Dopiero drugi raz o nim wspominamy na łamach naszego portalu, ale warto, bo to kolejna świetna oferta tygodnia w Iranie! Stereotypowo uważany za niebezpieczny, jednak w rzeczywistości odwiedzający go turyści oceniają Teheran za jedno z bezpieczniejszych miast Azji Mniejszej. Przy bliższym poznaniu Iran potrafi pokazać przybyszowi swoje prawdziwe, urzekające oblicze. Okazuje się krajem wspaniałych krajobrazów i przyrody, skarbnicą tysiącletnich zabytków i kolebką fascynującej kultury, a przede wszystkim niezwykle gościnnych ludzi. Ci, którzy odważą się pojechać, zwykle po powrocie nie kryją zachwytu, przy którym drobne niedogodności związane z ograniczeniami narzucanymi przez szariat nie mają wielkiego znaczenia. Oczywiście turysta musi postępować rozważnie i przestrzegać wielu przepisów i zwyczajów, ale w zamian otwiera się przed nim fascynujący, nietknięty świat Orientu!

Lot Airline PS Logo

Berlin ⇄ Teheran (TXL - IKA)

środa 20 lis 2019 środa 27 lis 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie 937 Sprawdź lot
Hotel

Zbierający wysokie oceny turystów hotel mieści się w centrum Teheranu. Oferuje klimatyczne pokoje z łazienką oraz śniadania. W pokojach dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Parsian Evin Hotel ★★★★

darmowy internet parking 84noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Tegel najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. ze Szczecina już od 80 zł w obu kierunkach!

80 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa